אסנת  יקרה

עיריית  רמת-גן מהערים  הראשונות  בארץ  שפתחו את  אזורי  הרישום  לבחירת  הורים  מבוקרת בחרה להשתמש  בתכנית ספרת לרישום  לכיתה  א'.

התוכנה  של  סיפרת  נמצאה  מתאימה  ביותר  מכל  אלו  שנבדקו  על  ידינו   ונותנת  מענה  מצויין  למודל  הבחירה  של  רמת-גן.

מידי  שנה  מעודכנת  התוכנה  בפיתוחים  חדשים הנותנים מענה לנושאים  שונים  העולים  מן  השטח.

התוכנה  ידידותית  לתושב ולמזכירות בתיה"ס ומקלה  מאד  על  הרשות  בכך  שהיא  מאפשרת שיבוץ   אוטומטי  ושליחת  מסרונים  ישירות  להורים  בשלבי  הרישום  השונים.

הזמינות  הגבוהה  של  נציגי  החברה  בכל  קריאה  והתמיכה  המקצועית  שמספקת החברה מייצרת  לנו  שקט מבחינה  טכנולוגית

אנו  מודים  לך  על  שיתוף  הפעולה  על  ההיענות  המהירה  לקריאות  ועל  הראש  הפתוח  במציאת  פתרונות  יצירתיים לאתגרים  המועלים  בפנייך מידי  שנה.

בברכה

ציפי בר שטרית ס. מנהלת מח' החינוך היסודי ומנהלת יול"ם

אני מאשרת שתוכנת הספרייה של חברת ספרת מותקנת ב 15 ספריות עירוניות. אני רוצה לציין שכל המערכות עובדות בצורה תקינה ומספקות שירות מלא ויעיל לציבור הקוראים בעיר. אנו ממליצים בחיוב וללא היסוס על התוכנות, על השרות ועל החברה.

נורית בנימין, מתאמת המחשוב בספריות עיריית ירושלים

חברת "ספרת" ממחשבת מזה שנים רבות את מערך הספריות הציבוריות בירושלים. תוכנת "ספר" מוכיחה את עצמה לאורך השנים ומתאפיינת בקלות שימוש, יציבות וגמישות. כיום התוכנה מותקנת בשרתי TS המקשרות את הספריות למרכז החישובים בעירייה, דבר המאפשר קיום מאגר אחוד לכלל הספריות. השרות אותו אנו מקבלים מחברת "ספרת" ראוי לשבת הן במקצועיות, בזמינות, וביחס האדיב של נותני השרות.

איתמר קורנפלד, מנמ"ר עיריית ירושלים והממונה על אבטחת המידע

"ברצוננו לשבח את עבודתכם מול כל הגורמים שעסקו במלאכה. ההתנהלות היית ברמה גבוה וטובה כאחת. תמיד נעניתם לפניותינו ולדרישותינו, למרות לחץ הזמן, הטיפול תמיד היה מקצועי וענייני. אנו שמחים על הבחירה בכם כשותף לדרך בניהול הבחירות."

אלי ללוש, מנהל המיחשוב לבחירות, עיריית תל אביב-יפו